12 Aralık Çarşamba , 2018

12.Etap Kırsal Kalkınma Programı Destekleme Başvuruları Başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Programı 12.Etap başvuruları başladı.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından uygulanmakta olan “Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı” kapsamında uygulanan, Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Programı 12.Etap başvurularına ilişkin, 2017/22 sayılı Tebliğ, 13 Eylül 2017 tarih ve 30179 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Bu kapsamda yatırımlar hakkında kapsamlı bilgi ve tanıtımın yapılması amacıyla Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Erzincan Şube Müdürlüğünde görev alan konusunda uzman teknik personeller İlçelerde eğitim toplantıları düzenleyecek. Eğitim toplantılarının haricinde tüm yatırımcılar Erzincan Şube Müdürlüğüne gelerek teknik personellerden gerekli bilgileri alabilecekler.
Proje başvuruları; Bakanlık tarafından yayımlanan uygulama rehberine uygun olarak hazırlanacak. Söz konusu Tebliğ kapsamında yapılacak başvurular 11 Aralık 2017 tarihi itibariyle sona erecek.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super