19 Şubat Pazartesi , 2018

12.Etap Kırsal Kalkınma Programı Destekleme Başvuruları Başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Programı 12.Etap başvuruları başladı.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından uygulanmakta olan “Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı” kapsamında uygulanan, Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Programı 12.Etap başvurularına ilişkin, 2017/22 sayılı Tebliğ, 13 Eylül 2017 tarih ve 30179 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Bu kapsamda yatırımlar hakkında kapsamlı bilgi ve tanıtımın yapılması amacıyla Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Erzincan Şube Müdürlüğünde görev alan konusunda uzman teknik personeller İlçelerde eğitim toplantıları düzenleyecek. Eğitim toplantılarının haricinde tüm yatırımcılar Erzincan Şube Müdürlüğüne gelerek teknik personellerden gerekli bilgileri alabilecekler.
Proje başvuruları; Bakanlık tarafından yayımlanan uygulama rehberine uygun olarak hazırlanacak. Söz konusu Tebliğ kapsamında yapılacak başvurular 11 Aralık 2017 tarihi itibariyle sona erecek.

Diğer Haber

Müsteşar Yardımcısı Yücel, “Damızlık Düve Üretim Merkezi” Çalışmalarını İnceledi

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel, Erzincan’ın dört önemli sivil toplum kuruluşu …

Watch Dragon ball super