13 Aralık Perşembe , 2018

13 Şubat’ta Erzincan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım’ı Ağırlayacak

 

AK Parti Erzincan İl Başkanlığında 13 Şubat Salı Günü gerçekleştirilecek olan AK Parti Erzincan İl Kongresi hazırlıklarına başlanıldı.

Kongreye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılması bekleniyor. Erzincan’da yapımı tamamlanan Erzincan Merkez Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan kongre için şehir genelinde davet çalışmaları yapılacak.

AK Parti Erzincan Gençlik Kolları Başkanlığı gündeminde görüşülen kongreye ilişkin fikir alışverişilerinin yapıldığı toplantı AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci başkalığında gerçekleştirildi.

İl Başkanı Şireci toplantı da, genç fikirlere önem verdiklerini belirterek Başbakan Binali Yıldırım’ın selamlarını getirdiğini iletti.

Başbakan Binali Yıldırım ile kongre hakkında da görüştüklerini ifade eden Şireci, İlçeden gelen vatandaşların kolay ulaşım sağlaması ve beklememesi için kongre saatinin 13:00 olarak belirlediklerini açıkladı.  Kongre ile ilgili olarak fikir alışverişlerinin yapıldığı toplantıda kongre hazırlık çalışmaları konuşuldu.

Toplantı sonunda konuşan AK Parti Erzincan Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş; “AK Parti Erzincan İl Başkanlığı kongremizi 13 Şubat Salı Günü saat 13:00’da yapımı tamamlanan Merkez Spor Salonunda gerçekleştireceğiz. Yeni olduğu için belki Erzincan halkımız bilemeyebilirler bu yüzden salonun yeri Fatih Mahallesinde bulunan cirit sahasının olduğu yol üzerindedir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da kongremize katılması bekleniyor.

Ben tüm genç kardeşlerimizi milletin adamı Dünya lideri Cumhurbaşkanımız ve Genelbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, Türkiye’nin ve Erzincan halkının bu şehrin medarı iftiharı Başbakanımız sayın Binali Yıldırım’ı karşılamaya ve kongremize bekliyorum” dedi.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super