19 Kasım Pazartesi , 2018

“15 Temmuz Fotoğraf Yarışması” düzenleniyor

Erzincan ve 81 ilde “15 Temmuz Fotoğraf Yarışması’na katılmak isteyenler 3 Temmuz’a kadar başvuru yapabilecek.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığı 15 Temmuz Konulu Fotoğraf Yarışması düzenliyor. “15 Temmuz Fotoğraf Yarışması’na Kırşehir ve 81 ilde katılmak isteyenler 3 Temmuz’a kadar başvuru yapabilecek.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak yarışmanın şartları ise şu şekilde:YARIŞMANIN KONUSU
Milletin iradesine ve Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğüne karşı gerçekleştirilen 15 Temmuz hain darbe girişimi, halkımızın üstün özverisi ve metanetiyle bertaraf edilerek; aziz milletimiz tarafından geri püskürtüldü.
Milletimiz, ay yıldızlı bayraklarını dalgalandırarak terör çetesine verilecek en güzel cevabı verdi. Kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışanlar da, gereken cevabı en sert şekilde aldılar.
“15 Temmuz Fotoğraf Yarışması” ile darbe girişimine karşı verilen mücadele ve girişimin arkasında bıraktığı izler, fotoğraflarla gözler önüne serilecektir.
YARIŞMA ORGANİZASYONU
“15 Temmuz Fotoğraf Yarışması”, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenmektedir.’’
YARIŞMANIN
KATEGORİLERİ
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Şehit Yakınları Ve Gaziler Dairesi Başkanlığı ‘’ 15 Temmuz Konulu Fotoğraf Yarışması ” Sayısal (Dijital) kategoride ve Renkli veya Siyah-Beyaz Fotoğraf olmak üzere tek bölümlüdür. Renkli veya Siyah Beyaz fotoğraflar bir arada değerlendirilecektir.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super