13 Aralık Perşembe , 2018

AK Parti Kemaliye’de Atmaca İle Yola Devam Dedi

AK Parti Erzincan İl Başkanlığı öncülüğünde parti ilçe başkanlıklarının kongre seçimleri devam ediyor. AK Parti Kemaliye İlçe Başkanlığı da geçtiğimiz günlerde bu kongre heyecanını yaşadı. AK Parti Kemaliye İlçe Başkanlığı da 6. olağan kongre yapıldı.
AK Parti Kemaliye ilçe başkanlığı kongresine AK Parti Erzincan Milletvekilleri Serkan Bayram, Sebahattin Karakelle, AK Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Kemaliye Belediye Başkanı Mustafa Haznedar, AK Parti Erzincan Gençlik Kolları İl Başkanı Ahmet Keleş, AK Parti Kemaliye İlçe Başkanı Erdem Atmaca, parti yönetimi ve çok sayıda partili katıldı. Bizler Bu Kervanda Bir Yolcu Misali Yürüyoruz
Kongre öncesinde konuşan AK Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut yaptığı konuşmasında; “6. olağan kongremiz Kemaliye’mize ve Erzincan’ımıza hayırlı olsun.
Değerli dava arkadaşlarım bizler bu kervanda bir yolcu misali yürüyoruz. 2015 yılı Ocak ayının 18’inde böyle soğuk bir zamanda bir kongre yaptık. Rabbim bize üç yıl boyunca AK Partimize bu davada hizmet etme imkânı nasip etti. Allah nasip ederse ilçe kongrelerimizi tamamlayıp il kongremize geldiğimizde açıkladım o kongre de aday olmayacağım. Yeni arkadaşlarımız aday olacaklar. Onlara da genel merkezimiz gerekli araştırmayı yapacaklar” dedi.
Gözle Görülür Bir Yol Kat Ettik
Daha sonra konuşan AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram yaptığı açıklamasında; “Teşkilatlarımızda kongreler bir düğün günüdür.
Yeniden bir doğuş günüdür. Yeniden bir kutlu yürüyüşe doğru çıkma günüdür. Rabbim bizlere bu günleri gösterdiği için hamd ediyoruz. Şükrediyoruz binlerce kez şükürler olsun. Ülkemizin nereden nereye geldiğini hep beraber izliyoruz. Kimin sayesinde başta Genel Başkanımız Kurucu Liderimiz Cumhurbaşkanımız ve onun yol arkadaşı yıllardır beraber yürüdüğü şehrimizin evladı Başbakanımız ve çalışma arkadaşları sayesinde bu günlere geldik.
Ülkemizde 80 yılda yapılanlar ortada son 15 yılda yapılanlar ortada. Gözle görülür bir yol kat ettik” diyerek ilçeye yapılacak çalışmalar hakkında konuştu.Yapılan konuşmaların ardından gerçekleşen oylama sonucunda AK Parti Kemaliye İlçe Başkanı Erdem Atmaca ile yola devam etme kararı alındı.
Oylama sonucunda AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle yaptığı yazılı açıklamasında; “Millete Hizmet Yolunda Kutlu Yürüyüşe Devam sloganıyla yola çıktığımız Kemaliye İlçemizin 6. Olağan Kongresindeyiz. Göreve devam eden Erdem Atmaca Başkanımızı tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum. Rabbim utandırmasın” dedi.
İliç’te Mevcut Başkan
Gürbüz Güven Tazeledi
Ayrıca AK Parti İliç İlçe Başkanlığı kongresinde de oylama sonucunda mevcut ilçe başkanı Mustafa Gürbüz ile yola devam etme kararı alındı.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super