13 Aralık Perşembe , 2018

AK Parti Yönetiminden, HUDER’e Ziyaret

AK Parti Erzincan İl Yönetimi, Hukuki Araştırmacılar Derneği (HUDER) Erzincan Temsilciğine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen ziyarete AK Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut, AK Parti Erzincan Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş ve parti yönetimi katıldı… HUDER Erzincan İl Temsilcisi Av. Bahadır Pir’i dernek makamında ziyaret eden parti yönetimi hayırlı olsun dileklerini ileterek Av. Pir’e yeni görevinde başarılar diledi.
HUDER Erzincan İl Temsilcisi Av. Bahadır Pir ise ziyaretlerinden dolayı parti yönetimine teşekkür ederek yaptığı açıklamasında derneğin amacından bahsetti. Av. Pir açıklamasında ; “ Derneğinimizin kuruluşunu genel anlamda değerlendirirsek 1988 yılından beri faaliyette olan bir dernek. Derneğimizin amacı adalet başlığı altında bütün yargı mensuplarını bir araya toplayarak temel ilke ve prensipler çerçevesinde adalet kavramını tam anlamı ile sağlamaktır.
Bu vesile ile bizde Erzincan hukuki araştırmacılar derneği olarak insana insanlarımıza hizmet etmek için çaba sarf edeceğiz. Bakanlık düzeyinde tüm hukuk kimliği taşıyan mensuplarımızın arasındaki bağı kuvvetlendirerek ilişkilerimizi daha sağlam temellere dayandırarak kamu düzenini sağlamaktır” dedi.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super