19 Aralık Çarşamba , 2018

AssisTT Erzincan 95 Kişi İstihdam Edecek

Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, Erzincan Çağrı Merkezi’nde görev almak için 95 adayı istihdam edeceğini duyurdu.
18-35 yaşları arasında, en az lise mezunu adayların 4 Ağustos 2017 tarihine kadar gerçekleştirilecek başvurular için adayların www.assisttkariyerim.com adresinden başvuru yapmaları gerekiyor.
Türkiye genelinde 19 il ve 25 ayrı lokasyonda 10 bini aşkın çalışanıyla hizmet veren Türk Telekom iştiraki AssisTT, Türkiye’nin dört bir yanında işe alımlar yaparak ülke istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor…rzincan’da 2009 yılında açılan ve yaklaşık 800 kişiye istihdam sağlayan AssisTT Çağrı Merkezi, İŞKUR desteği ile düzenlenecek İşbaşı Eğitim Programı kapsamında 95 kişiye daha iş olanağı sunuyor.
Adaylarda aranan özellikler
AssisTT Erzincan Çağrı Merkezi’ne müşteri temsilcisi pozisyonu için başvuracak adaylarda; 18-35 yaşları arasında ve en az lise mezunu olma şartı aranıyor.
Adayların ayrıca; düzgün diksiyon, etkili iletişim ikna ve analiz yeteneği, vardiyalı çalışmaya uyum, hedef odaklılık, zaman yönetimi yetkinlikleri de değerlendiriliyor.
Erkek adaylarda; askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olanların başvuruları kabul ediliyor.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super