20 Kasım Salı , 2018

Bayram, Herkes Konuşur AK Parti Yapar

K Parti Erzincan Milletvekili Av. Serkan Bayram, AK Parti Kemaliye ilçe kongresinde konuştu. Kemaliye’ye yapılacak yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Kemaliye’nin turizmin en önemli merkezlerinden olacağını söyledi. AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram yaptığı açıklamasında; “Kemaliye ile ilgili çalışmalarda inşallah şantiyemiz kuruldu. Yolumuz başlıyor ihalesi yapıldı. Eskiden hayaldi gerçek oldu. Herkes konuşur AK Parti yapar. Trabzon İskenderun Kemaliye Dutluca yoluna inşallah kazmayı vurmanın zamanı geldi.
Sırat On Fırat Köprüsü Yapımına Başlanıyor
Bu yıl ödeneğini çıkaracağımız Sırat On Fırat Köprüsü projesinde desteklerini esirgemeyen Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Kemaliye sevdalısı İsmail Yücel beyefendi bu projeyi bizzat takip ediyor.
Onu da inşallah şehrimize katacağız. Geçen yıl haberlerde baktım Kastamonu da buna benzer bir köprü yapılıyor. Camlarını döşemeye başlamışlar. İnşallah bizde 2018’de döşeyeceğiz. Kemaliye turizmin en önemli merkezlerinden birisi olacak. Herkesin gıpta edeceği bir ilçemiz olacak. Kemah, İliç ve Kemaliye Doğalgaza Kavuşuyor İnşallah yine EPDK ve Enerya ile görüşmemiz sonucunda Kemah, İliç ve Kemaliyelileri inşallah önümüzde ki yıl doğalgazla buluşturacağız” şeklinde konuştu.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super