18 Kasım Pazar , 2018

Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerine E- İçerik Tanıtıldı

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Toplantısı” yapıldı. 16-20 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılan “Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Çalıştayı”nda üretilen E-İçerik Erzincan’da Bilişim Teknolojileri öğretmenlerine tanıtıldı.
Fatih Projesi kapsamında altyapı ve etkileşimli tahta kurulumları yapılan okullara görevlendirilen Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenleri için bilgilendirmelerin yapıldığı toplantı Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi…Toplantıya İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün ve ortaokullarda derse giren Bilişim Teknolojileri öğretmenleri ve tüm ildeki Bilişim Teknolojileri Rehber öğretmenleri olmak üzere toplamda 42 öğretmen katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Millî Eğitim Müdürü Gün, Bilişim teknolojisinin önemine vurgu yaparak açıklamasında; “16-20 Ekim tarihlerinde arkadaşlarla bir araya gelerek kodlama içerik çalıştayı yaptık. Başbakanımızın dediği gibi akıl teri ile alın terini birleştirmek lazım, ikisini bir araya getirip, ortak akılla hareket edip, bir noktada birleşip adım atmak lazım. Çalıştaya katılan öğretmenlerimiz birazdan çalıştay da edindikleri bilgileri bizlerle paylaşacaklar, bizlerde öğretmenlerimizi 21. Yüzyıl becerileri ile donatacağız” dedi.
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Burak Özgül tarafından çalıştayda üretilen içeriğin sunumu yapılarak, üretilen E-İçeriğin paylaşımı yapıldı. Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenleri Bilgilendirme Sunumu ise Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Ahmet Özdemir tarafından yapıldı.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super