19 Şubat Pazartesi , 2018

Canlar, Hızır Cemi’nde Buluştu

Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve beraberindeki bazı kamu kurum müdürleri her yıl 3 gün süren ibadet orucunun ardından yapılan Hızır Cemi’ne katıldılar. Erzincan merkeze bağlı Ulalar Beldesinde ki Cem ve Kültür Evi’nde düzenlenen Hızır Cem’inde belde sakinleri, Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ı ve beraberindeki kamu kurum müdürlerini Cemevi’nde ağırlayarak, Hızır Cemleri ile deyişler söyleyerek, dua ettiler.

Belde sakinleri Hızır Cem’i için hazırladıkları lokmalarını kendilerini ziyaret eden, Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve beraberindeki kamu kurum müdürleri ile paylaştılar.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Hızır Cem’in de Zakirlik hizmetini yapan Erzincan merkeze bağlı Ulalar Beldesi Cemevi dedesi Rıza Aydın ve ibadet erkânı belde sakinleri ile görüşerek, ibadetlerinin kabul olmasını dilediler.
Cemevi dedesi Rıza Aydın ve belde sakinleri Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, kendilerine teşekkür ettiler.

Diğer Haber

Erzincanlı Dernek Yöneticilerinden Vali Arslantaş’a Ziyaret

Haber: Murat Keleş   Erzincanlı Dernek yöneticileri Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ı makamında ziyaret ettiler. Erzincan’ın …

Watch Dragon ball super