24 Ocak Çarşamba , 2018

“Çocuklarda Ahlâkî Gelişim ve Karakter Eğitimi” Konferansı Verildi

TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulunda, “Evin Okula Yakınlaşması ve Değişen Anne-Baba Rolleri Projesi” kapsamında Erzincan İl Müftüsü Yavuz Karabayır tarafından bir konferans verildi.
Çocuklarda Ahlâkî Gelişim ve Karakter Eğitimi konferansına okul yönetimi, müftülük çalışanları, öğrenci aileleri ve öğrenciler katıldı. İl Müftüsü Karabayır burada yaptığı konuşmasında gençlere ve ailelerine;.. “Evin Okula Yakınlaşması ve Değişen Anne-Baba Rolleri Projesi” kapsamında okullarımızda velilerimize yönelik seminerler verilmektedir. Biz de bu gün burada öğrenci ailelerimize “Çocuklarda Ahlâki Gelişim ve Karakter Eğitimi” üzerine sizlere bazı önemli tespit ve tavsiyelerimizi aktarmaya çalışacağız. Geleceğimizin teminatı olan gençlerin; sosyal, bilgiye dayalı, duygusal ve ahlâkî yönden sağlıklı olarak gelişebilmeleri, okul-aile-çocuk arasındaki iletişimin çok kuvvetli olmasına bağlıdır.
Bu anlamda sizlerin, bilinçli birer anne ve baba olarak çocuklarımızın eğitim sürecinin uzağında kalmayacağınızı, kalmamanız gerektiğini önemle ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Diğer Haber

Başkan Yapınca, “Lojistik Merkezini Erzincan’da Depolama Alanı Görmek Çok Ciddi Bir Hata Olur”

Erzincan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Yapınca, Trabzon Erzincan Demiryolu ve Lojistik Merkezi Çalıştayı …

Watch Dragon ball super