18 Aralık Salı , 2018

Destekleme de Hak Kaybı Yaşamayın!

Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, 2017 yılının sonuna kadar hayvan yetiştiricilerinin hayvanlarının işletmedeki kayıtlarını TÜRKVET kayıtları ile uyumlu hale getirmeleri gerektiğini açıkladı.
Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nden konu ile ilgili olarak yapılan yazılı basın açıklamasında; “ 2017 yılının sonuna kadar yetiştiricilerimizin işletmelerinde bulunan hayvanların güncellenmesi için; işletmedeki kayıtlarını TÜRKVET kayıtları ile uyumlu hale getirmeleri gerekmektedir…Düşen büyükbaş hayvan küpelerinin numaralarını yetiştiricilerimiz tespit ederek müdürlüğümüz veya Erzincan damızlık sığır yetiştiricileri birliği aracılığıyla yenisini talep edebilirler. Küçükbaş hayvanların düşen küpe numaralarını ise müdürlüğümüze bildirerek yenisini talep edebilirler.
Destekleme işlemlerinde hak kaybı yaşanmaması ve 31.12.2017 tarihinden itibaren cezai işlemle karşılaşmamaları için güncelleme çalışmalarının aksatılmadan yapılması gerekmektedir” ifadeleri kullanıldı.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super