17 Ekim Çarşamba , 2018

Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Palakoğlu’nun Erzincan ziyareti

Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Palakoğlu Erzincan Müftülüğünü Ziyaret Etti. Erzincan’a gelen Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Palakoğlu, Erzincan Müftülüğünü ziyaret ederek yapılan faaliyetler, yürütülen hizmetler ve hazırlanan projeler hakkında bilgi aldı.Erzincan İl Müftülüğü personelinin katılımıyla her cuma sabahı yapılan kahvaltı programına katılan Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Palakoğlu, personelle sohbet ederek, Diyanet İşleri Başkanlığının Erzincan’a yaptığı yatırımlar hakkında bilgiler verdi. Ayrıca yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla Türkiye Diyanet Vakfı Vekaletle Kurban Organizasyonu hakkında açıklamalarda bulundu.
Daha sonra Erzincan İl Müftüsü Yavuz Karabayır’ı makamında ziyaret eden Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Palakoğlu, Müftü Karabayır’a yapılan faaliyetler, yürütülen hizmetler ve hazırlanan projeler hakkında brifing verdi.
Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Palakoğlu, Erzincan İl Müftüsü Yavuz Karabayır ile birlikte inşaatı devam eden Karaağaç Piri Sâmi Hz. Kuran Kursu ve İlim Araştırma Merkezi, Yoğurtlu Beldesi Kuran Kursu ve Piri Sâmi Camii’ni ve yapımı tamamlanan Ersevenler Mahallesi Kuran Kursu ve Semt Kütüphanesi, Dede Paşa Erkek Kuran Kursu ve Semt Kütüphanesi ve Aydınlıkevler Camii ve Semt Kütüphanesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ayrıca Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Palakoğlu, Erzincanın manevi önderlerinden Piri Sâmi Hz.lerinin Türbesini, Terzibaba Camii, Camii Kebir ve Üniversite Camii’ni de ziyaret etti. Yapılan hizmetlerle ilgili olarak Müftü Karabayır’ı tebrik eden Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Palakoğlu, gayretli çalışmalarından dolayı Müftü Karabayır’a teşekkür etti.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super