17 Ekim Çarşamba , 2018

Doğan, Erdoğan’ın Tehditlerine Papuç Bırakmayacağız

CHP Erzincan İl başkanı Ayhan Doğan bir basın toplantısı düzenleyerek “Adalet, özgürlük ve demokrasi isteyen milyonların sesi ve umudu olan Kemal Kılıçlaroğlu’nu susturamayacaksınız” dedi.
CHP Erzincan İl Başkanı Ayhan Doğan y
Erdoğan rejimi her türlü muhalefeti suç örgütü gibi tarif ederek siyaseti baskı altına alma çabasındadır. Geçmişte FETO ile iştirak halinde kumpas davalarını tezgahlayan Erdoğan iktidarının FETO ile yolları bugün ayrılmış görünse de aynı yöntemleri uygulamaya devam ettikleri yeni kumpas girişimleri içinde oldukları görülmektedir. Ortada bir casusluk suçu yoktur. Anayasa mahkemesi de böyle söylemektedir.
Buna rağmen Erdoğan’ın talimatıyla İstanbul milletvekilimiz Enis Berberoğlu haksız yere mahkûm edilmiş ve tutuklanmıştır. Önce mahkeme başkanı ve heyet değiştirilmiş mahkumiyet kararı verilmiş daha sonrada bu kararı inceleyecek üst mahkemenin başkanı değiştirilmiştir. Bütün bu uygulamalar kumpas davalarının tipik özelliğidir. Kurgulanan kumpas üzerinden Enis Berberoğlu’nu rehin alan anlayış şimdi de genel başkanımızı tehdit etmektedir. Amaç CHP genel başkanımı tehdit ederek topluma korku salmaktadır.
Erdoğan’ın tehditlerine boyun eğmeyeceğiz. Adalet, özgürlük ve demokrasi isteyen milyonların sesi ve umudu olan Kemal Kılıçlaroğlu’nu susturamayacaksınız. Türkiye’ye giydirmek istediğiniz deli gömleğini yırtıp atacağız. Baskıcı ve zorba rejiminizi tanımıyoruz, tanımayacağız. Mazlumların sesi olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.aptığı basın açıklamasında; “Adalet ve kalkınma partisi genel başkanı Recep Tayip Erdoğan ‘in tehditlerine papuç bırakmayacağız…

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super