20 Kasım Salı , 2018

Doğan: Vatandaşlarımızın sorunlarını çözebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz

“Artık kimsenin “CHP alanlarda yok” ya da “CHP halktan kopuk” gibi cümleler kullanmaya hakkı yok. Çünkü CHP bugün her yerde” diyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ayhan Doğan 1 yıllık yapmış olduğu çalışmaları değerlendirdi. Doğan tam bir yıldır görevde olduklarını ve vatandaşların sorunlarını çözüme ulaştırmak için çalıştıklarını vurguladı. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ayhan Doğan 1 yıldır görevfde olduklarını söyleyerek yapmış oldukları çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Doğan yapmış olduğu açıklamasında; “28 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilen CHP Erzincan İl Kongresinin üzerinden tam bir yıl geçti. Yani görevde bir yılımızı tamamladık. İl örgütü olarak bu süre içerisinde üyesi ve İl Başkanı olmaktan onur duyduğumuz partimizi, yerelde ve genelde iktidara taşımak için yönetim kurulumuzla, ilçe başkanlarımız ve yönetimleriyle, belediye başkanlarımızla birlikte uyumlu ve oldukça etkin bir şekilde çalışmanın içinde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
İlk günden bu yana üstlendiğimiz sorumluluğun bilinciyle, görevimizin hakkını vermek için canla başla çalışıyoruz. Bugün CHP örgütleri, İl genel meclis üyeleri ve belediye başkanları Erzincan’ nın her yerinde. Alanlarda, meydanlarda olan tek parti Cumhuriyet Halk Partisidir. Partili ayrımı yapmaksınız, tüm yurttaşlarımızın acılarına ortak olup, paylaşıyor, onların sorunların çözebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.
Artık kimsenin “CHP alanlarda yok” ya da “CHP halktan kopuk” gibi cümleler kullanmaya hakkı yok. Çünkü CHP bugün her yerde. Bu süreçte bize inanıp, desteğini esirgemeyen, tüm yol arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.
Bize artarak devam eden güveninizi boşa çıkarmayacağız. Bundan sonraki süreçte ilk hedefimiz, tek adamlık rejimini getirecek olan anayasa değişikliğiyle ilgili olası referandumunda yüksek oranda “HAYIR” çıkmasını sağlamak. Yani laik, demokratik Cumhuriyetimizi koruma kararlılığımızı ortaya koymak.
Sonraki hedefimiz ise elbette ki 2019’da yapılması planlanan yerel ve genel seçimlerde CHP’yi iktidara taşımak. Başaracağımızdan hiç şüphemiz yok.
Çünkü hiç durmadan, ülkemizin geleceği için, çocuklarımıza yaşanabilir bir kent ve ülke bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu inancı koruyup bu çalışma tempomuzu düşürmediğimiz sürece başaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
Mutluyuz, gururluyuz, onurluyuz. Çünkü Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu, Cumhuriyeti kuran Cumhuriyet Halk Partisi ailesinin birer üyesiyiz. İyi ki CHP var” dedi.

Diğer Haber

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Anıldı

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle gerçekleştirilen anma ekinlikleri …

Bir Cevap Yazın

Watch Dragon ball super