20 Kasım Salı , 2018

Erzincan Barosu’ndan Büyük Takdir Toplayan Birlik Gecesi

Erzincan Baro Başkanlığı tarafından anlamlı bir etkinliğe imza atıldı. Erzincan Baro Başkanlığı öncülüğünde avukatlara yönelik olarak birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi düzenlendi.Erzincan Barosu Başkanlığının genç ve kıdemli avukatları bir araya getirdiği gecede diyalog ve dayanıştırmayı artırabilmenin yanı sıra tecrübelerin paylaşımı ön planda tutuldu. Yaklaşık yüz davetlinin katıldığı gece de konuşan Erzincan Baro Başkanı Av. Adem Aktürk açıklamasında; “Meslektaşlarımızla aramızdaki birlik, beraberliği, dayanıştırmayı, kaynaştırmayı gerçekleştirmek adına üçüncüsünü düzenlediğimiz gecemizde yaklaşık yüz meslektaşımızla bir aradayız. Bunu yapmakta ki amacımız genç meslektaşlarımızla, kıdemli meslektaşlarımızın tanışmasına vesile olmak, tecrübelerin paylaşılmasına, ilişkilerin artırılmasına vesile olmak. Bundan sonra da birlik, beraberlik, dayanışma gecelerimiz devam edecek. Sonuçta stresli, yorucu bir iş yapıyoruz. Bu iş neticesinde de bazen meslektaşlarımızla bir araya gelip dertlerini, sıkıntılarını dinleyip çeşitli ikramlar yaparak böyle güzel organizasyonlar yapıyoruz. Bu organizasyonları her iki ayda bir üç ayda bir devam ettireceğiz. Ben bu gecemize katılan tüm meslektaşlarımıza buradan teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Üçüncüsü düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma gecesinde Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Fevzioğlu, Erzincan Barosu Genel Sekreteri Av. Buket Yavuz’a büyük sürpriz yaparak telefonla görüntülü olarak programa katılıp Yavuz’un doğum gününü kutladı. Av. Buket Yavuz’a bir sürprizde Erzincan Baro Başkanı Av. Adem Aktürk tarafından yapıldı. Baro amblemli doğum günü pastası, programa katılan avukat ve stajyerler tarından kesilerek katılımcılara ikram edildi. Erzincan Barosu Genel Sekreteri Av. Buket Yavuz, düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma gecesinde karşılaştığı sürprizi hayatı boyunca unutamayacağını belirterek, bu gecede emeği olan başta baro başkanımıza ve tüm katılan arkadaşlarıma teşekkür ederim dedi.
Geceye katılan avukatlar ise birlik, beraberlik ve dayanışma gecesini düzenleyen Erzincan Baro Başkanı Adem Aktürk’e ve yönetimine teşekkür ederek bu tür gecelerin sıklıkla tekrarlanması gerektiğini, birlik ve beraberlik adına bu tür organizasyonların önemli olduğunu belirttiler.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super