19 Kasım Pazartesi , 2018

Erzincan Belediyesi Karla Mücadeleye 7/24 Hazır

Erzincan Belediyesi, kent merkezinde etkili olan kar yağışıyla mücadele de tam not aldı. Şehir Merkezinde gece geç saatlerde ekipler tarafından karla mücadele çalışmalarına başlanıldı.

Sabah saatlerinde ana arterler ve birçok yerde ulaşım kazalara mahal vermeden sağlandı. Gece geç saatler de tuzlama ve küreme yapan ekipler kar yağışı boyunca çalışmaları sürdürecekler.

Konuyla ilgili olarak konuşan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy açıklamasında; “  Gece etkili olan kar yağışı ile birlikte ekiplerimiz karla mücadele çalışmalarına başladı. Erzincan Belediyesi olarak  Erzincan Belediyesi olarak tüm hazırlıklarımızı aylar öncesinden yapmıştık. 30 araç ve 400 personel ile gerekli planlamalar dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşerilerimizden isteğimiz zorunlu olmadıkça kendi araçlarını kullanmamaları, toplu taşıma araçlarını kullanmaları ve kendi araçlarını da gelişi güzel yol kenarlarına bırakmamalarıdır. Biz her türlü tedbiri aldık. Umuyoruz ki sorunsuz bir kış geçireceğiz.
Bu vesileyle tüm hemşehrilerime hayırlı sabahlar hayırlı işler diliyorum” dedi.

 

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super