18 Aralık Salı , 2018

“Erzincan Destanı” İzlenme Rekorları Kırdı

Erzincan’ın doğasını ve kültürel özelliklerini anlatan Erzincanlı şair Rüştü Kasırga’nın Erzincan Destanı isimli 11 kıtalık şiiri sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor.
Erzincanlı şair Rüştü Kasırga’nın, Türk televizyon programcısı ve şair Serdar Tuncer ile birlikte seslendirdiği Erzincan Destanı isimli şiiri Serdar Tuncer, tarafından sosyal medyaya yüklenince izlenme rekorları kırdı.Kasırga; “Erzincanlılar için Erzincan’ı anlatan “Erzincan Destanı” isimli 11 kıtalık bir şiir yazdım. Bu şiiri Türk televizyon programcısı ve şair Serdar Tuncer ile seslendirmekten dolayı da mutlu oldum. Birçok konuda yaklaşık 300’e yakın şiirim var. Erzincan Destanı isimli şiirim de Erzincan’dan bahsettim.
11 kıtalık şiirimde Erzincan’a dair her şey var. Yaklaşık 11 yıl’da yazdığı ve Erzincan’ı bir çok yönü ile ele alan 11 kıtalık şiirinde memleket hasreti çeken Erzincanlılar için yazdığı şiiri Türk televizyon programcısı ve şair Serdar Tuncer ile seslendirmekten mutlu olduğunu söyleyen Kasırga, Erzincan Destanı isimli şiirime klip çekmeyi de düşünüyorum. Erzincan’ı anlatan. Erzincan’ın güzelliklerini, doğasını bu destanda güzel bir şekilde anlattık. İnşallah Erzincanlı kardeşlerimiz severler bu destanı dinlerler. Herkesin bu konuda daha duyarlı olmasını bekliyoruz. Bu memleket bizim bu yüzden böyle bir destan yazdık. Buna bir klip yapmayı düşünüyoruz.
Bu şiiri Serdar Tuncer ile seslendirmekten de mutluyum. Serdar Tuncer’e şahsım ve Erzincanlılar adına teşekkür ederim” dedi.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super