20 Kasım Salı , 2018

Erzincan’a İki Dev Proje

Erzincan’da yapılması planlanan Şehir Hastanesi ve Kültür Hanı projelerinde sona gelindi. Erzincan’da eski Devlet Hastahanesi’nin yerine yapılacak olan Şehir Hastahanesi’nin temelleri önümüzde ki yıl atılacak.

Erzincan’da yapılacak olan Şehir Hastanesi ve Kültür Hanı projeleri için Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve Kültür Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ile görüşüldü. Erzincan’dan Ankara’ya giden Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İl Genel Meclis Başkanı Ünal Tuygun, AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Erzincan Milletvekilleri Av. Serkan Bayram ve Sebahattin Karakelle birlikte Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve Kültür Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’u ziyaret ettiler.
Ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy; “Gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde eski Devlet Hastahanesi’nin yerine yapılacak olan Şehir Hastahanesi’nin temellerinin önümüzdeki yıl atılacak, Kültür Hanı projesinin ise yapımına en kısa süre başlanacak. Bu yatırımların şehrimize kazandırılmasında bizlerden yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiye onun yol arkadaşı Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Beyefendiye bakanlarımıza ve milletvekillerimize teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super