13 Aralık Perşembe , 2018

Erzincan’da Hava Sıcaklığı Artacak

Erzincan’da sıcaklıklar mevsim normallerinin üstünde seyrediyor. Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgiye göre Erzincan’da yağış beklenmezken hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 2 ila 4 derece üzerinde olacağı tahmin ediliyor…Çevre İllere Yağış Uyarısı Meteoroloji’den, Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır’da gök gürültülü sağanağın etkili olacağı bildirildi. Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, bölgede Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır’da aralıklı ve gök gürültülü sağanağın etkili olması bekleniyor.
Yağış alan yerlerde sıcaklıklar mevsim normalleri civarında seyredecek. Bölgede gece en düşük hava sıcaklıkları Erzincan’da 20, Tunceli’de 23, Iğdır’da 20, Erzurum’da 17, Ağrı’da 15, Ardahan ve Kars’ta 11 derece olarak kaydedildi. Günün en yüksek sıcaklıklarının ise Tunceli’de 41, Erzincan’da 39, Iğdır’da 38, Erzurum ve Ağrı’da 35, Kars’ta 31, Ardahan’da 29 derece olması bekleniyor.
Bölgede yağış beklenmeyen Tunceli, Erzincan ve Ardahan’da sıcaklıkların mevsim normallerinin 2 ila 4 derece üzerinde olacağı tahmin ediliyor.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super