17 Ekim Çarşamba , 2018

Erzincan’ın Gönüllü Gençleri Yürekleri Isıtmaya Devam Ediyor

Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, yine kocaman yürekleriyle ihtiyaç sahiplerine yardım ellini uzatmaya devam ediyor.
Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından ihtiyaç sahibi çocuklara yardım etmek amacıyla başlatılan kampanya kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara mont ve bot hediye ediliyor. Erzincan’da önemli bir kampanyaya imza atan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ekibi, bir hayra daha vesile olmak amacıyla düzenledikleri yardım kampanyası ile çocukların yüzünü güldürdü…Erzincan’ın Tercan ilçesinde 28 ihtiyaçlı çocuğa kışlık bot ve mont dağıtan ekip, kış gelmeden ihtiyaçlı çocukların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Kampanya öncelikle ilçelerdeki ihtiyaçlı öğrencilere yardım ile başladı.
Konu ile ilgili olarak konuşan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk Kocatürk yaptığı açıklamasında, ” Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak 10 yıldır Erzincan’da hizmet veriyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz kampanyalarımızdan biri de bu çalışma. İlçelerimizde, köylerimizde ve il merkezinde ki ihtiyaç sahibi çocuklara yardım etmek için bu kampanyayı başlattık. İlk olarak Kemah ilçemizden başladık. Burada ki ihtiyaçlı çocuklarımıza hayırsever vatandaşlarımızın yardımı ile bot ve mont dağıttık. Tüm hayırseverleri bu kampanyaya destek olmaya çağırıyoruz” dedi.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super