20 Kasım Salı , 2018

Erzincan’ın Şampiyon Badmintoncuları

Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü badminton sporcuları İl Özel İdaresini ziyaret etti. Her geçen gün farklı derecelere ulaşan sporcular ödüllendirildi…
Özel İdare Genel Sekreteri Yaşar Felekoğlu’nu makamında ziyaret eden sporculara Felekoğlu, başarılarından dolayı onlarla gurur duyduklarını ifade ederek çeşitli hediyeler verdi.
Kurulduğu günden bu yana Erzincan’da sportif faaliyetlere önemli destekler veren İl Özel İdaresi Spor Kulübü bünyesinde müsabakalara katılan badminton sporcuları Milli Takım Antrenörü Murad Sönmez ve Uğur Ertekin ile birlikte Özel İdare Genel Sekreteri Yaşar Felekoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Badminton’da Avrupa üçüncülüğü, Balkan şampiyonluğu ve olimpiyat elemelerinden derece ile dönen sporcular ile yakından ilgilenen Felekoğlu; “Kulübümüz bünyesindeki sporcularımızın elde ettiği başarılardan dolayı gururlu ve mutluyuz. İnşallah yeni başarılar kazanmaya devam edecekler” diye konuştu.
Milli Takım Antrenörü Murad Sönmez ise, İl Özel İdaresi Spor Kulübü’nün kurulduğu günden buyana kendilerine önemli destekler verdiğinin altını çizerek, özel idare ve kulüp yöneticilerine teşekkür etti.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super