18 Aralık Salı , 2018

Erzincanlı Dernek Yöneticilerinden Vali Arslantaş’a Ziyaret

Haber: Murat Keleş

 

Erzincanlı Dernek yöneticileri Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ı makamında ziyaret ettiler. Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıldönümü dolayısıyla etkinliklere katılmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen Erzincanlı Dernek yöneticileri Erzincan Valiliğini ziyaret ettiler.

Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü etkinliklerine Türkiye’nin birçok ilinde yaşayan Erzincanlılar da katılarak etkinliklerde yerlerini aldılar. İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Bursa gibi birçok ilde bulunan Erzincan ve Erzincan’ın ilçelerinin de bulunduğu dernek yöneticileri kutlamaların ardından Erzincan Valiliğimizi ziyarette bulundular.

Dernek yöneticilerini makamında kabul eden Erzincan Valisi Ali Arslantaş, ziyaretlerinden dolayı dernek yöneticilerine memnuniyetini ifade etti. Dışarıda birlik ve beraberliği sağlayarak Erzincanlıları tek çatı altında tutmanın yanı sıra, ilimizin tanıtımına katkı sunulmasında, Erzincan’ın dışarıda anlatılmasında derneklerin büyük öneme sahip olduğunu vurgulayan Erzincan Valisi Arslantaş, Erzincan’ın, tarihi ve kültürel miras açısından önemli bir potansiyele sahip olduğunu ifade ederek bunun değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Bir süre derneklerin diğer faaliyetleri ile ilgili de Vali Arslantaş ile sohbet eden ziyaretçiler, gösterdiği yakın ilgi ve alakası dolayısıyla kendisine teşekkür ettiler.

 

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super