21 Kasım Çarşamba , 2018

Erzincanlı Milli Sporcu Polanya’dan Madalyayla Döndü

Polanya’da 18-21 01 2018 tarihlerinde yapılan uluslararası gençler turnuvasında ülkemizi Nazlican İnci ve Yazgan Çalışır temsil etti.

28 ülkeden 64 tek bayanın yarıştığı kategoride milli sporcu Nazlican İnci sırasıyla Polanyalı Macar Alman ve Çek rakiplerini yenerek üçüncü olmayı başardı. Böylece bu turnuvada Türkiye’nin tek madalyasını da almış oldu. Bu turnuvada almış olduğu puanlar da Türkiye’nin bir tek sporcuyla temsil edileceği gençlik olimpiyatları için de önemli bir avantaj sağlamış oldu. Sporcuyla ilgili bilgiler veren Milli Takim antrenörlerimiz Murat Sönmez ve Uğur Erçetin; “Nazlıcan İnci badminton branşından Türkiye’nin en değerli sporcularından biridir ilerisi için önemli hedefleri olan bir sporcumuzdur. Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü lisanslı sporcumuz kulübümüzün verdiği destekler ve bünyesinde çalıştığımız Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün destekleriyle Türkiye ye daha nice başarılar kazandıracağı inancındayız” dediler.

Diğer Haber

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Anıldı

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle gerçekleştirilen anma ekinlikleri …

Watch Dragon ball super