20 Kasım Salı , 2018

Kaymakam Güngör’den “halk günü” toplantısı

Kaymakam Eyüp Güngör ,Belediye Başkanı Vahdet Ercan, muhtar ve vatandaşlarla halk günü toplantısında bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
İlçeye bağlı belde ve köylerde yaşayan vatandaşların istek ve önerilerini dile getirebilmeleri adına,her ay düzenli olarak yapılan Halk Günü toplantısı Kaymakam Eyüp Güngör’ün yanı sıra Belediye Başkanı Vahdet Ercan, müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı
ilçenin genel sorunlarıyla ilgili vatandaşlarla istişarelerde bulunan Kaymakam Eyüp Güngör, sorunların çözümüne ilişkin birim amirleriyle görüştü.Yaklaşık bir saat süren toplantıda daha önce yapılan toplantılarda alınan kararlar gözden geçirildi.Muhtarlar ve vatandaşlar şikayet,talep ve beklentileri dinle getirdiler.İlçenin genel durumu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.Yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren Kaymakam Güngör, halk toplantılarının muhtarlar tarafından tüm vatandaşlara duyurulmasının önemli olduğunu vurguladı. halk toplantılarının çeşitli nedenlerle istek ve sorunlarını iletemeyen vatandaşların kendilerini ifade edebilecekleri bir ortam olduğunun altını çizen Kaymakam Güngör,toplantının amacının kamu hizmetlerinin vatandaşlara en iyi şekilde sunulması ve vatandaşların hayat şartlarını iyileştirmekle görevli kamu görevlileriyle vatandaşların bir araya gelmelerini sağlamak olduğunu söyledi. Güngör, “Otlukbeli’nin gelişimi adına yapılması gereken projeleri değerlendirmek ve vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek etkin çözümler üretmek için toplandık. Halk toplantılarının her ay düzenli olarak yapacağız. Burada konuşulan konuları bizzat takip edeceğim” diye konuştu Toplantıda vatandaşları tek tek dinleyen Kaymakam Güngör, vatandaşların sorunlarını yerinde görmek ve birlikte çözüm üretmek istediklerini belirterek “Vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine en hızlı şekilde ulaşabilmeleri ve sorunlarını ilgili kurumlara aktarabilmeleri için devlet ve halk arasında mesafenin olmadığı ve samimi ortamlarda gerçekleştirilen halk toplantıları çok faydalı olmaktadır. Vatandaşlarımıza ve muhtarlarımıza 24 saat hizmet verme anlayışındayız. Toplantı günleri dışında da her zaman hizmete hazırız ve vatandaşlarımıza her zaman kapımız sonuna kadar açık. Biz vatandaşlarımız için buradayız, koltukta oturmak için gelmedik” dedi.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super