19 Aralık Çarşamba , 2018

Kemahlılar’dan Başbakan’a ziyaret

Kemahlılar Derneği Yönetimi Geçtiğimiz hafta içerisinde iki gününü Ankara’ya ayırarak çeşitli resmi ziyaretlerde bulundu. 40. Geleneksel Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Şehit Burak Cantürk Sezonu açılışı şöleni için resmi protokol davet edildi ve Kemah için hangi projeleri hayata geçirebiliriz konuşuldu.
Ankara’da gerçekleşen ziyarete Kemah Kaymakamı Cuma Çotu ve Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan’da katıldı. Kemahlılar Dernek Başkanı Mehmet Oral,Kemah Turnuvası Başkanı Yusuf Gündüz,Dernek Başkan Yardımcısı Saim Ovayurt,Genel Koordinatör Kani Akay,Tanıtım Basılı Yayın ve Sosyal Medya Birim Sorumlusu Şahin Culfa, yönetim kurulu üyesi Ahmet Taşkın ve Engin Köklü’den oluşan heyet Ankara’da resmi ziyaretlerde bulundu. Kemahlılar Dernek Yönetimi; Başta Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Orhan Birdal, Erzincan Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram, İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş,Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Ömer Faruk Terzi,TKİ Genel Müdürlüğü İdari ve Sosyal İşler Daire Başkanı Süreyya Yoğurtçu, Karayolları Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Ayhan Çiftci’yi makamlarında ziyaret ettiler.
Başbakanımız sayın Binali Yıldırım ile gerçekleşen görüşme AK Partigenel merkezinde gerçekleşti. Makamında Kemahlılar Dernek yönetimini ağırlayan Binali Yıldırım ile Dernek yönetimi Kemahlılar için neler yapabilirizi konuştular.

Dernek Başkanı Mehmet Oral toplantı sonrası yaptığı konuşmada toplantının çok verimli geçtiği ve ilerleyen aylarda Kemahlılar için güzel haberlerin duyulacağı bir dönem olacağını vurguladı..40. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Şehit Burak Cantürk Sezonu açılışı için Başbakan Binali Yıldırıma davetiye verildi.
Kaynak: Kemahlalar.Com

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super