19 Kasım Pazartesi , 2018

KEMAV’DAN BAKAN ARSLAN’A ZİYARET

KEMAV Başkanı İsmail Yücel, KEMAV kurucularından olan mütevelli heyet üyesi Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Bakanı Ali Coşkun, KEMAV Kurucu ve Onursal Başkanı Eski Ulaştırma Bakanı ve Maliye Eski Müsteşarı Hasan Basri Haktan ve Ankara Kemaliye Kültür ve Kalkındırma Derneği Başkanı Hüsnü Yeloğlu ile birlikte Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a nezaket ziyaretinde bulundu. İsmail Yücel, Vakıf  faaliyetleri ile Sırat On Fırat Köprüsü Projesi hakkında bilgiler verdi.

KEMAV Başkanı İsmail Yücel Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a nezaket ziyaretinde bulundu.
KEMAV kurucularından olan mütevelli heyet üyesi Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Bakanı Ali Coşkun, KEMAV Kurucu ve Onursal Başkanı Eski Ulaştırma Bakanı ve Maliye Eski Müsteşarı Hasan Basri Haktan ile Ankara Kemaliye Kültür ve Kalkındırma Derneği Başkanı Hüsnü Yeloğlu da bu ziyarete katıldılar.
Bakan Ahmet Arslan Dutluca-Kemaliye arası yeni karayolu yapımı ihalesinin kısa süre içerisinde yapılacağının müjdesini verdi.
İsmail Yücel, Vakıf faaliyetleri ile Sırat On Fırat Köprüsü Projesi hakkında bilgiler verdi ve Erzincan’a yapılan hizmetler için Sayın Bakana teşekkür ederek, Saklı Cennet Kemaliye Albümünü hediye etti.

 

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super