18 Aralık Salı , 2018

Mahalle Muhtarlıkları ve Yaz Kur’an Kurslarına Ziyaret

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Merkezdeki bazı mahalle muhtarlıklarını ve yaz Kur-an kurslarını ziyaret etti. Erzincan Valisi Arslantaş, Akşemsettin, Aslanlı, İnönü ve Yavuz Selim Mahallelerinin muhtarlarıyla görüşerek, mahallenin sorunları ve vatandaşların talep ve beklentilerini dinledi…Mahallelerin durumu hakkında ayrıntılı bilgiler alan Erzincan Valisi Ali Arslantaş, muhtarlık ziyaretlerini sıkça gerçekleştirmeye devam edeceğini ifade ederek, devlet ve vatandaş arasında köprü vazifesi gören mahalle muhtarlarına çalışmalarında başarılar diledi.
Vali Arslantaş, muhtarlar ile olan görüşmesinde mahalleye yönelik eksikliklerin giderilmesi noktasında ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli çalışmaların yapılacağını kaydetti. Yaz tatili vesilesiyle mahalle camilerinde Kur-an’ı Kerim öğrenimi gören öğrencileri de ziyaret ederek, onların çalışmalarını yakından izledi. Öğrencilerle ile tek tek ilgilenen
Vali Arslantaş, çocuklara derslerinde başarılar diledi.Kur-an’ı Kerim kursu eğitimcileri ise yaz kurslarında öğrencilerle Kur-an’ı Kerim eğitiminin yanı sıra sosyal faaliyetlerde de bulunulduğunu kaydettiler.
Öğrenciler ise Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendilerine teşekkür ettiler.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super