20 Mart Çarşamba , 2019

Memur-Sen’den Konferans

Memur-Sen olarak 81 ilde gerçekleştirilen, ‘Memur-Sen’e Davet, Tercihimiz Evet” başlıklı konferans 1 Mart Perşembe günü Saat:18.30’da Erzincan Belediyesi Çok Amaçlı Salonu ‘nda gerçekleştirilecek. Konferansa Memur-Sen Hizmet kollarına bağlı üyeler, kamu çalışanlar, STK’lar ve tüm halk davet edildi.Konferansa konuşmacı olarak Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu ve hemşehrimiz Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay katılacak.
Memur-Sen’in referandum da tercihinin “evet” olacağını vurgulayan Gül, şöyle devam etti: “Yeni Türkiye; barış ve kardeşlikle aydınlanmış geleceğe doğru hep birlikte el ele, birlik ve beraberliğin güçlendiği, kardeşlik ikliminin hakim olduğu ve adaletin tam anlamıyla tesis edildiği bir ülke olacaktır. Ülkemizin siyasi istikrarsızlıkla darbe ve darbe teşebbüsleri ile karşı karşıya kalmaması, antidemokratik süreçlerin tekrar yaşanmaması için 16 Nisan’da tercihimiz ‘evet’ olacaktır.

Bu kapsamda Konferansa konuşmacı olarak Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sayın Levent Uslu ve Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Sayın Mürsel Turbay katılacağı toplantıya tüm Erzincan halkını bu tercihimizi daha yüksek sesle haykırmak için Erzincan Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’na bekliyoruz” dedi.

Haber Enes Sevilir

Diğer Haber

Ergan’da sömestir ve hafta sonu yoğunluğu

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Ergan Dağı Kış Sporları ve Doğa Turizm Merkezi’nde, yarıyıl tatilinin son gününde yoğunluk yaşandı. Her yıl …

Watch Dragon ball super