21 Eylül Cuma , 2018

MEMURSEN’DEN EMNİYETE ZİYARET

Erzincan Memur Sen Heyeti Polis Haftası dolayısıyla Erzincan İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy makamında ziyaret etti.
Memur Sen Erzincan İl Başkanı Nebi Gül ziyarette, Erzincan İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy şahsında tüm polislerin Polis Haftasını kutladıklarını belirterek, emniyet teşkilatının her zaman yanında olduklarını söyledi. Sendika olarak emniyet teşkilatının yaklaşık iki asırdır olduğu gibi gelecekte de başarısını sürdüreceğine inançlarının tam olduğunu söyledi. Polis Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarete Sağlık-Sen Şube Başkanı Halil İbrahim İçoğlu, , Büro Memur-Sen Şube Başkanı Necdet Yıldırım, Bayındır-Sen Şube Başkanı Bilal Selçuk ve Birlik Haber-Sen İl Temsilcisi Mustafa Sevilir ile Büro Memur-Sen Yönetim Kurulu üyesi Davut Çınar ile Emniyet Müdürlüğü İş Yeri TemsilcisiSelim Toptaş .katıldı.
Huzurlu ve güvenli ortamda yaşama da en büyük katkıyı polis teşkilatının sağladığını ifade eden Nebi Gül, “Polisimiz demokratik düzen içerisinde temel hak ve özgürlüklerin korunması noktasında huzur ve güven ortamı başta olmak üzere kamu düzeninin sağlanması gibi önemli bir görev üstlenmiştir. Gerek Erzincan’ımızda gerekse de ülke genelinde anayasa ve yasalara bağlılıkla yerine getirdiği göreviyle halkımızın da takdirini kazanmıştır. Emniyet teşkilatımız, kendisini sürekli yenileyen, gelişen teknolojileri en iyi şekilde kullanan, yüksek disiplin anlayışına sahip personeli ve modern donanımıyla ülkemizin göz bebeği kurumlarından biridir. 172 yıldır olduğu gibi daha nice yıllarda da değişim ve gelişime açık, altyapısını güçlendiren, hizmetlerinde çağın gerektirdiği teknolojiyi kullanan bir yapıyla emniyetimizin halkına hizmet edeceğine olan inancımız tamdır. Emniyet teşkilatımızın tüm çalışanlarına sağlık ve mutluluk, gazilerimize uzun ömürler, görevleri başında şehit olan emniyet personelimize de Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.
Memur-Sen Erzincan İl Temsilciliği’nin kendilerine gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erzincan İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy ise, “Bu anlamlı haftada teşkilatımızı unutmayarak üyeleri ile birlikte bizleri ziyaret eden Memur-Sen Erzincan l Temsilcisi Nebi Gül’e teşekkür ediyorum.
Ülkemizin bekası, aziz milletimizin huzur ve asayişi için büyük bir özveriyle teşkilatımızın tüm kademelerinin kentimizde çalışmalarını sürdürdüğünden kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super