19 Aralık Çarşamba , 2018

Mumcu, Altın Madalya’nın Sahibi Akgül’ü Tebrik Etti

Haber: Eren Varlı

Erzincan Gençlik Spor Kulübü sporcusu Remzi Akgül, Türkiye Büyükler Muay Thai şampiyonasında altın madalyanın sahibi oldu.

Başarılı sporcuyu Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu,  Antrenörü Selçuk Yener ile birlikte makamında kabul etti. Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mumcu, sporcuyu ve antrenörünü tebrik ederek başarılarının bundan sonrada daha da büyüyerek devam etmesi temennisinde bulundu.

Antalya’da gerçekleşen Türkiye Büyükler ve Gençler Muay Thai Şampiyonası’nda Erzincan adına mücadele eden Erzincan Gençlik Spor Kulübü sporcusu Remzi Akgül, altın madalya kazanarak Türkiye şampiyonu oldu.               13–18 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya ilinde yapılan ve 52 ilden yaklaşık 1600 sporcunun katıldığı Türkiye Büyükler ve Gençler Muay Thai Şampiyonası büyük bir heyecan ile sona erdi. Şampiyonada mücadele eden Erzincan Gençlik Spor Kulübü sporcularından Remzi Akgül, rakiplerine üstün gelerek altın madalyanın sahibi olarak şampiyonluğunu ilan etti.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super