23 Ekim Salı , 2018

Özkan: Beraber daha güzel işler yapacağız

AK Parti Erzincan İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Erzincan İl Temsilcisi Emre Özkan ve yönetimine iadeyi ziyarette bulundu.
Türkiye Gençlik Vakfı Erzincan Terzibaba Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nda gerçekleşen ziyarette Türkiye Gençlik Vakfı Erzincan Terzibaba Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nda gerçekleşen ziyarette gençler düzenlenen yemek etkinliğinde buluştular. Burada Türkiye’de ve Erzincan’da gençlik adına ne gibi çalışmalar yapılması gerektiği görüşüldü.
TÜGVA Erzincan Temsilcisi Emre Özkan gerçekleşen ziyaretten ötürü AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş ve yönetim kuruluna teşekkür ederek vakfın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Özkan; “Türkiye’de Yeni Nesil Gençlik Vakfı sloganıyla yola çıktığımız bu yolda amacımız gençlere ve ülkemize hizmet etmektir. Vakıflar hizmet için vardır ve bizde bu hizmet parçasında bir nebze katkımız olacaksa ne mutlu bizlere. Erzincan’da Ortaokul, Lise ve Üniversitelerde temsilcilerimiz olacak ve bu hususta çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizler Türkiye Gençlik Vakfı olarak Dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme çabası içerisindeyiz. Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak amacıyla buradayız. İnşallah hep beraber daha güzel işer yapacağız” dedi.
AK Parti Erzincan İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş ise bu güzel ortamdan dolayı Türkiye Gençlik Vakfı Erzincan İl Temsilcisi Emre Özkan ve yönetim kuruluna teşekkürlerini ileterek çalışmaları hakkında kısa bilgiler verdi.
Keleş; “Öncelikle bu güzel ortamı hazırladıkları için Türkiye Gençlik Vakfı İl Başkanı Sayın Emre Özkan’a teşekkrülerimi iletiyorum. Özellikle son yıllarda AK Parti’mizin uygulamaya koyduğu çalışmalarla gençlerimiz yaşamda daha aktif rol almaya başladılar. İnşallah geleceğimiz, bilinçli bir gençlikle daha da güvende olacaktır. Amacımız ve gayemiz ile çalışmalarımı bu doğrultuda ilerleyecektir. İnşallah sizlerle birlikte gençlik adına daha güzel çalışmalar yapacağız” dedi.

Haber: Enes Sevilir

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super