21 Kasım Çarşamba , 2018

Özsoy’a Geçmiş Olsun Ziyareti

Bir süredir rahatsızlığı dolasıyla tedavi gören Özsöz Gazetesi Sahibi Gazeteci Yazar Kazım Erdem Özsoy, kendisini yalnız bırakmayan ziyaret eden arayıp soran herkese teşekkür etti.

Özsöz Gazetesi Sahibi Gazeteci Yazar Kazım Erdem Özsoy, bir süredir rahatsızlığı dolasıyla tedavi görüyor. Hastanede yapılan tedavi süreci evde devam eden Özsoy’a geçmiş olsun ziyaretleri devam ediyor.
Bir süredir rahatsızlığı dolasıyla tedavi gören Özsöz Gazetesi Sahibi Gazeteci Yazar Kazım Erdem Özsoy’a, Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Başbakan Binali Yıldırım’ın büyük oğlu Bülent Yıldırım, AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ve Refahiye Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaret dolasıyla Özsöz Gazetesi Sahibi Gazeteci Yazar Kazım Erdem Özsoy, bir açıklama yaparak kendisini yalnız bırakmayan ziyaret eden arayıp soran herkese teşekkür etti. Özsoy yaptığı açıklamasında; “Hastalığım dolasıyla beni arayan Başbakanımız Binali Yıldırım beyefendiye ve bugün ziyaretime gelen oğlu Bülent Yıldırım’a çok teşekkür ederim..Yine tedavi sürecimde benimle yakından ilgilenen Milletvekillerimiz Serkan Bayram ve Sebahattin Karakelle’ye, Erzincan Valimiz Ali Arslantaş’a, Belediye Başkanımız Cemallettin Başsoy’a, AK Parti İl Başkanımız Mehmet Cavit Şireciye, hastanede beni ziyaret edenlere ve sayamadığım herkese teşekkür ederim. Bu günlerimde benden desteklerini esirgemediler Allah razı olsun” dedi.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super