13 Aralık Perşembe , 2018

Proje Rehberlik Çalışmaları Kemaliye’de Başladı

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Biriminin öğretmenlere rehberlik etme amacıyla her yıl düzenli olarak yaptığı proje tanıtımı ve rehberlik çalışmaları başladı. Bu yıl proje tanıtımı ve rehberlik çalışmalarının ilki Kemaliye ilçesinde gerçekleştirildi.
Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Yıldız Ertunç ‘un başkanlığında gerçekleşen çalışma kapsamında önce Kemaliye Kaymakamı Mustafa İlhan ziyaret edildi… Yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verilerek ilçenin eğitim planı hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Ardından Eğin İstiklal Ortaokulunda gerçekleşen atölye çalışmasıyla katılımcı öğretmenlere uygulamalı proje tanıtımı yapıldı.
Öğleden sonra Kemaliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Kuleli’nin de katılımıyla gerçekleşen toplantıda ilçedeki tüm öğretmenlere yönelik proje tanıtım sunuları ve bilgilendirmeler gerçekleştirildi.
Öğretmenlerin proje hazırlama sürecinde yaşayabilecekleri her hangi bir sorun veya bilgi edinmek için AR-GE Biriminden tereddüt etmeden yararlanabilecekleri hatırlatıldı.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super