18 Aralık Salı , 2018

“Teşekkür Belgesi Dağıtım Töreni”

2016-2017 Eğitim Öğretim yılında İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğü AR-GE birimi faaliyetleri içerisinde Erasmus+ Eğitimde yenilikçilik, KUDAKA, 7 gün 7 Hüner, Quiz Show, Liseler arası münazara yarışması ve birçok faaliyet de yer alan proje hazırlayan il çapında yapılan programlar da gönüllülük esasına göre görev alan idareci, Öğretmen ve personelin Teşekkür belgeleri dağıtım töreni yapıldı.Erzincan İl Müftülük konferans salonunda gerçekleştirilen programa İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ile teşekkür belgesi alan öğretmenler katıldı.
Kısa bir teşekkür konuşması için kürsüye gelen il Milli Eğitim müdürü Aziz Gün açıklamasında; “İnsanoğlu farklı bir şekilde yaratılmış, her birinin farklı özellikleri, güzellikleri vardır. İnsan kaynağının en yoğun olduğu kurum Milli Eğitimdir.18 Milyon genç bizlere emanet edildi. Bizlerde bu emaneti imkana çevirmemiz gerekir. Farklı çalışmaları ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz AR-GE birimine, yıl içerisinde okullarımızın il düzeyinde anma ve kutlama yapmış oldukları etkinliklerde bize yardım eden, bizimle birlikte koşan öğretmen arkadaşlarımızın, mesai arkadaşlarımızın ödül töreni için buradayız. Erzincan genelinde 3 Bin 3 Yüz öğretmenin bulunduğu ilimiz de sadece burada 293 arkadaşımıza belge vereceğiz ama bu kadar değil, okul öncesi eğitim veren öğretmen arkadaşlarımıza sayın valimiz daha önce belgelendirdi. Yıl içerisinde Erzincan’ın yıldızları programında da birçok arkadaşımız ödüllendirildi. Sizler çok güzel çalışmaların altına imza attınız, gerek projeler de öğrenci başına düşen sayıya bakıldığında Türkiye birincisi olmanız, gerek okul öncesi öğrencilerimizin oran olarak 3-4-5 yaşlar da Türkiye’de bir olması, gerek akademik başarılarda ilimizi ellilerden kısa bir süre içerisinde ilk beşe getirmeniz, aynı zaman da YGS sınavın da ilk 15’e getirdiniz, dolayısıyla sizler ödülün en iyisine layıksınız. Bizlerin bu kutlu yürüyüşünde bizlerle birlikte olan aynı yöne bakan aynı heyecanı yaşayan arkadaşlarımızı olarak sunduğunuz bu güzel katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. Artık 2016-2017 Öğretim yılının da sonuna gelmiş bulunuyoruz İlimizde destekleme eğitimlerine katılım yüksek ama çıtayı daha da yükseltmemiz lazım çünkü ilimiz artık başarı hastalığına tutulmuştur.
Gün; 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında bizlere verdiğiniz muazzam güçten dolayı hepinize ayrıca teşekkür ediyor gelecek yıl daha başarılı olabilmek için bir vites daha yukarı atmanızı ayağınız gazdan çekmeden daha ileri diyorum” dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün’ün konuşmalarının ardından belge törenine katılan idareci ve öğretmenlere teşekkür belgeleri takdim edildi.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super