19 Şubat Pazartesi , 2018

Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri İftarda Biraraya Geldi

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde düzenlediği iftar programına katıldı.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Taşçı Konağı’nda tertiplenen iftar programda Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Gürkan, Meclis Başkanı Mehmet Erkan Hatipoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile bir araya geldiDüzenlenen iftar yemeğinde konuşma yapan Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Gürkan, programlarına teşrif eden Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a teşekkürlerini iletti.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş ise barışın, huzurun ve kardeşliğin pekiştiği, öne çıktığı Ramazan ayının bu akşamında Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri ile beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, becerilerini sürekli geliştirebilen ve hizmet üretme gayesi içerisinde çalışan Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerine ilimizin ve ülkemizin kalkınması adına çalışmalarında başarılar diledi.
Düzenlenen programda yapılan duaların ardından ezan okunması ile iftar yemeğine geçildi.

Diğer Haber

Erzincanlı Dernek Yöneticilerinden Vali Arslantaş’a Ziyaret

Haber: Murat Keleş   Erzincanlı Dernek yöneticileri Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ı makamında ziyaret ettiler. Erzincan’ın …

Watch Dragon ball super