19 Kasım Pazartesi , 2018

Türkiye Özel Eğitim Kurumları Derneği Yeni Genel Başkanı Yunus Kılıç oldu

Türkiye genelinde, 2100 kurum, 50bin personelle 350bin engelliye eğitim veren Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin temsil edildiği Türkiye Özel Eğitim Kurumları Derneği 9.Olağan Mail Genel Kurulu’nu yaptı. Yapılan Genel Kurul’da ilimizi temsilen katılan Erzincan Uzmanlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Yunus Kılıç yeni başkan seçildi Türkiye genelinde, 2100 kurum, 50 Bin personelle 350bin engelliye eğitim veren özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin temsil edildiği Türkiye Özel Eğitim Kurumları Derneği Genel Başkanı Ahmet Yılmaz’ın işlerinin yoğunluğu nedeniyle tekrar aday olmadığı 9. Olağan Mali Genel Kurulda daha önce dernek genel başkan yardımcılığını yürüten Erzincan Uzmanlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Yunus Kılıç,ın tek aday olarak katıldığı genel kurulda, Özel Eğitim Kurumları Derneğinin yeni başkanı seçildi.
25. Dönem Diyarbakır Milletvekili ve Ak Parti Genel Merkez Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Oya Eronat, CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu, 22. Dönem Zonguldak Milletvekili ve Miyelom, Lösemi, Lenfoma Araştırma Derneği 2. Başkanı Harun Akın, CHP Ankara Milletvekili . Murat Emir, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Danışmanı Kenan Önalan, Milli Eğitim Bakanlığı Dış İlişkiler Daire Başkanı Mehmet Ali Akdağ, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme Daire Başkanı , Mahmut Ağırman, Beyaz Ay Derneği Ankara Şube Başkanı Okan Biçer ,Derneğin önceki dönem genel başkanları Mustafa Akdemir ve Sebahattin Yıldızlar ‘ın yanı sıra ,Türkiye genelinden iştirak eden dernek üyelerinin katılımıyla gerçekleşen genel kurulda yeni Erzincan Uzmanlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Yunus Kılıç Genel Başkanlığa seçildi. Uzmanlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Yunus Kılıç’ın Genel Başkan seçlmesi Şehirde sevinçle karşılandı.
Önemli bir Göreve seçildiğini ve bu göreve layık görenleri mahcup etmemek için çok çalışacağını belirten Uzmanlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Yunus Kılıç,” Bizi bu göreve layık gören özel eğitim kurumları temsilcilerine teşekkür ediyoruz. Görevde bulunduğumuz sürece kurumlarımızı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Biz büyuk bir aileyiz ve bu ailenin daha iyi noktalara gelmesi için mücadele vereceğiz. Görev süremiz içerisinde yapacağımız çalışmalarla özel eğitim kurumlarına layık olmaya çalışacağız. Rabbim utandırmasın” diye konuştu.Genel Başkanlığa seçilen Kılıç’a Erzincan Sivil Toplum Örgütleri ve siyasiler hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyorlar.
Ayrıca yaplan ziyaretlerden dolayı STK, STB ve Siyasiler teşekkür ettiğini belirten Kılıç,
Bu nazik ziyaretler bir kez daha gösterdi ki, Beraber nefes aldığımız bu topraklardaki insanlarımızın bizlere değer verip, Yapacağımız güzel hizmetlerden gurur duymaları ve şehrimizin adının duyulması için daha çok çalışmamız gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor. İnşallah çalışma arkadaşlarımızla devletimize, milletimize bağlı kalarak, değerlerimize her zaman sahip çıkarak atandığımız makamda var gücümüzle çalışarak onlara her daim güzel haberler vermeye devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmaması dileğiyle bu şehrin her bireyine Saygılarımı sunarım..”dedi
KILIÇ BAŞKANLIĞI’NDA YENİ SEÇİLEN YÖNETİM LİSTESİ
Yunus KILIÇ-Genel Başkan-Erzincan, Ahmet YILMAZ-Onursal Başkan-Samsun, Merih YANGIN-Genel Başkan Yardımcısı-AR-GE Başkanı-İstanbul,Yener DOĞRUER-Genel Başkan Yardımcısı-Teşkilat Başkanı-Gaziantep, Zuhal ODABAŞI-Genel Başkan Yardımcısı-Sosyal İşler Başkanı-Ankara, Emrah KİREN-Sayman-Ekonomik İşler Başkanı-Ankara, Sami GÜLSUYU-Genel Sekreter-İstanbul, Umut BAŞOĞLU-Genel Başkan Yardımcısı-Siyasi Hukuk İşleri Başkanı-Zonguldak, Mehmet TAN-Genel Başkan Yardımcısı- Tanıtım Medya Başkanı-Muğla, Yeliz ERGİN- Genel Başkan Yardımcısı-Ekonomi Başkanı-Tekirdağ, Osman DEMİRCİ- Genel Başkan Yardımcısı-Halkla İlişkiler-Kahramanmaraş
Haber: Enes Sevilir

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super