19 Kasım Pazartesi , 2018

Vali Arslantaş, Tercan’da Vatandaşlarla İftarda Buluştu

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, eşiHatice Arslantaş, Erzincan Valiliği tarafından Erzincan’ın Tercan ilçesinde gerçekleştirilen iftar programına katıldılar.
Erzincan Valiliği tarafından Erzincan’ın Tercan ilçesinde düzenlenen iftar programında protokol mensupları ile ilçe halkı bir araya geldi. ..Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş, Tercan Kaymakamı Kürşat Karaca, ilçe Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, İl ve ilçe protokol mensupları ile İlçe halkı ile birlikte açık havada düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldiler…Programda konuşan Tercan Kaymakamı Kürşat Karaca ve Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, gerçekleştirilen iftar programları ile bir ilki gerçekleştiren Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş’a teşekkür ettiler.
Herkesin Ramazan ayını tebrik eden Erzincan Valisi Ali Arslantaş, rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayının iyi değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayarak, “Böyle mübarek bir Ramazan akşamında sizlerle bir arada olmanın memnuniyeti içerisindeyim. Bu mübarek ramazan ayını boş geçirmeyelim.” diye konuştu.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş, iftar yemeğinde vatandaşlarla da sohbet ederek Ramazan ayının Tercan ilçesine, ülkemize ve İslam Alemi’ne hayırlar getirmesi temennisinde bulundular.
İftar programının ardından aile ziyaretlerinde bulunan Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Eşi Hatice Arslantaş, Tercan Kaymakamı Kürşat Karaca, ilçe Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, burada aile fertleri ile çay içip sohbet ettiler.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super