19 Kasım Pazartesi , 2018

Vali Yardımcısı Yılmaz görevine başladı

İçişleri Bakanlığının son Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Sivas’ın Akıncılar Kaymakamı iken Erzincan Vali Yardımcısı olarak atanan Yaşar Kemal Yılmaz, yeni görevine başladı.
1980 Konya-Çumra doğumlu olan Vali Yardımcısı Yılmaz 2003 yılında Ankara Bilkent Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. Vali Yardımcısı Yılmaz, 2006-2009 yılları arasında Gümrükler Genel Müdürlüğü’nde memurluk ve daha sonra ise Malatya Valiliği’nde Kaymakam Adaylığı yaptı. Vali Yardımcısı Yılmaz 2010 yılında ise Çorum’un Bayat ve Uğurludağ ilçelerinde 5 ay süreyle Kaymakam Vekaleti yaptı.
Erzincan Vali Yardımcısı Yaşar Kemal Yılmaz 2011 yılında ise Fransa’da yurt dışı stayı gördü ve DALF C1 diplamasını aldı. 2012 yılında ise Tokat’ın Sulusaray İlçesi’ne Kaymakam olarak atandı. 2014 yılında Sivas’ın Akıncılar İlçesi’nde Kaymakamlık görevi yapan Vali Yardımcısı Yılmaz 1 Aralık 2016 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan kararname ile Erzincan Vali Yardımcılığı’na atandı ve görevine başladı. Akademik düzeyde İngilizce ve Fransızca bilen Vali Yardımcısı Yaşar Kemal Yılmaz evli ve 2 çocok babasıdır.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super