19 Kasım Pazartesi , 2018

Veda yemeği organizasyonu yapıldı

Erzincan Halk Sağlığı Müdürlüğü, Aile Hekimliği TSH Şubesinde uzun yıllardır görev yapan ve eş tayini nedeniyle Erzincan Halk Sağlığı Müdürlüğünden ayrılacak olan Pınar Günay Altun’a veda programı düzenledi.
Konak Mazlum’da düzenlenen veda programına Erzincan Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Asuman Kahraman Tezel, Şube Müdürleri Şahin Uçar, Salih Coşkun, Yusuf Kasımoğlu ve müdürlük personeli katıldı.
Düzenlenen veda yemeği programında bir konuşma yapan Aile Hekimliği TSH Şubesi Müdürü Yusuf Kasımoğlu, böyle değerli bir arkadaşımızın aramızdan ayrılışı bizi derinden üzmüştür. Kendisi şubesi ve müdürlük olarak yapmış olduğu özverili çalışmaları ile her zaman örnek olmuştur. Pınar arkadaşımızın gidişi tabii bizim için bir ayrılık değildir. Bundan sonra ki süreçlerde de yine biz bir ve beraber olacağız. Lakin müdürlüğümüz ve şubemiz olarak, Pınar arkadaşımızın yeri kolay kolay dolmayacaktır. Ben şimdiden hayatında başarılar diler yolunun bahtının açık olmasını dilerim dedi.
Erzincan Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Asuman Kahraman Tezel ise kısa sürede olsa beraber çalışmaktan mutluluk duyduğum özel bir arkadaşımızdı ben kendisine şimdiden başarılar diliyorum dedi.
Son olarak bir konuşma yapan Pınar Günay Altun ise ben Erzincan’ı kendi memleketim bildim. Burada çalıştığım süre boyunca, tüm çalışma arkadaşlarımız ile bir aile olduk. Bu ayrılık zamansız olsa da gönüllerin bir olacağını belirtmek isterim. İnşallah daha beraber olacağımız günler olacak. Ben buradan tüm arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Erzincan gerçekten benim Can’ım oldu unutamayacağım çok şey bırakıyorum ama en kısa sürede tekrar bir araya gelmek dileğiyle diyorum herkes hakkını helal etsin herkese teşekkür ediyorum dedi

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super