21 Kasım Çarşamba , 2018

Yeni Başhekim Görevine Başladı

Erzincan Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine atanan Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Fatih Özçiçek’in yerine Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız atanan 4 Nisan 2017 tarihinde göreve başladı.
Erzincan Kamu Hastane Birliğinin ‘Genel Sekreterlik görevine Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Fatih Özçiçek getirilirken yerine atanan Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız atandı.
Ufuk Kuyrukluyıldız Kimdir. 14 Haziran 1978 Erzincan doğumlu olan Başhekim Yrd. Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, ilk ve ortaöğretimini yine Erzincan’da tamamladı. 1996 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Kuyrukluyıldız 2001 yılında mezun oldu. 2001 yılının Kasım Ayı içerisinde Erzincan Kavakyolu Sağlık Ocağı’nda Pratisyen Hekimi olarak göreve başladı. 2004 yılına kadar sırasıyla Merkez Dörtyol Sağlık Ocağı ve İl Sağlık Müdürlüğü’nde çeşitli idari görevlerde bulundu. 2004 yılının Şubat Ayı’nda Uzmanlık sınavını kazanan Yrd. Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Bölümüne başladı. 2008 yılında Anestezi Uzmanı olarak mecburi görevini Erzincan Devlet Hastanesi’nde yapan Doç. Dr. Kuyrukluyıldız, 2008-2009 yılları arasında askerlik görevini Gelibolu Askeri Hastanesi’nde Asteğmen olarak yaptı. 2009 yılında tekrar Devlet Hastanesi’nde görevine başlayan Yrd. Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, 2012 yılında Erzincan Üniverstesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Bölümüne yardımcı doçent olarak atandı. 2013 yılından itibaren Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Yrd. Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız 4 Nisan 2017 tarihi itibariyle Başhekim olarak göreve atandı. Yrd. Doç. Dr. Kuyrukluyıldız evli ve 2 çocuk babasıdır.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super