18 Aralık Salı , 2018

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sökmen Karabük’te Göreve Başladı

Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Galip Sökmen atandı. 4 yılı aşkındır Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcılığını başarıyla yürütmekte olan Galip SÖKMEN, Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü olarak atandı. Karabük’e atanmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Sökmen, “Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne görevlendirilmem münasebetiyle Anadolu’nun güzide illerinden Karabük’e gelmiş olmaktan mutluluk duyuyorum. Devletimizin bana verdiği görev kapsamında öncelikle Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün hizmet sunduğu kesimler olmak üzere tüm Karabük halkına, değerli mesai arkadaşlarım ve halkımızın katkılarıyla hizmet etmek, bugüne kadar yapılan değerli hizmetleri bir adım öteye taşıyabilmek için buradayım. Daha önceleri Erzincan’da  çalıştım. Erzincan Aile ve Sosyal politikalar İl Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken Karabük Aile ve sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne görevlendirildim.
İnanıyorum ki bütün bilgi, birikim ve deneyimlerimizi Karabük daha da artıracak ve bu tecrübeler ile Karabük’e layık hizmetler sunmaya çalışacağız.
Bugüne kadar Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü adına  hizmet edenlere,  hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Haber: Enes Sevilir

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

2 Yorum

  1. Pingback: website

  2. Pingback: redes informática

Bir Cevap Yazın

Watch Dragon ball super