25 Haziran Pazartesi , 2018

KYK Gençleri Sabah Namazında Buluşturuyor

Erzincan Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarında kalan öğrenciler, ‘Her Cumartesi farklı bir camide sabah namazı’ etkinliğinde buluşuyor. 24 Aralık Cumartesi günü Camii Kebir’de KYK İl Müdürü Fevzi Sarıçiçek ve Erzincan İl Müftüsü Yavuz Karabayır’ın da katıldığı sabah namazı buluşmasında öğerncilerlerle bir araya geldiler. Sabah namazında buluşan gençler, Müftü Karabayır’ın namaz ile ilgili sohbetini dinlediler.
Gençlerin sosyal-kültürel gelişimleri ve eğitimleri için birçok çalışmaya imza atan Erzincan KYK, gençlerin manevi gelişimleri için de faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.
Kredi Yurtlar Kurumu Erzincan İl Müdürlüğü ve 80 ilde kız ve erkek yurtlarında kalan öğrencilerle geleneksel hale getirilen ‘’Her Cumartesi farklı bir camide sabah namazı’’ etkinliğinin buhaftaki durağı Cami Kebir oldu.
KYK Erzincan İl Müdürlüğüne bağlı Terzibaba ve Mengücek Gazi Erkek Öğrenci Yurtlarında barınan öğrencilerin katıldığı etkinlikte gençlere ve cemaate hitap eden Erzincan Müftüsü Yavuz Karabayır, namazın ne kadar önemli olduğuna vurgu yaparak gençlerin cemaatle birlikte toplu olarak böyle etkinliklerde bulunmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kurum İl Müdürüne ve diğer yöneticilere teşekkür etti. Gençlerin birbirleriyle çekişmek yerine birbirlerini anlamaya çalışmalarına dikkat çeken Müftü Karabayır, “Birbirinizin elinden değil, gönlünden tutmaya çalışınız.” dedi.
Sabah namazından sonra öğrencilere çorba ikramında bulunan Kredi Yurtlar Kurumu Erzincan İl Müdürü Fevzi Sarıçiçek; “Biz sadece yatak ve yemek hizmeti sunan bir kurum olarak değil, gençliğimizin manevi ve kütlürel yönlerinde de onlara katkı ve kazanım sağlamak istiyoruz.
Onları Milli ve manevi yönden, sosyal ve kültürel yönden de donanımlı olarak eğitimlerinin sonunda hayata hazırlamak istiyoruz.” dedi.
Haber Enes Sevilir

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

7 Yorum

  1. Pingback: Google

  2. Pingback: best plus size strap on

  3. Pingback: Best Anal Toy

  4. Pingback: Water Based Lube Review

  5. Pingback: stimulating gels

  6. Pingback: Anal Plug Review

  7. Pingback: drivers

Bir Cevap Yazın

Watch Dragon ball super