20 Mart Çarşamba , 2019

Motosiklet Kazasında 1 Kişi Ağır Yaralandı

Haber: Eren Varlı

Erzincan’da itfaiye binasının bulunduğu 729. ve 581. sokak kesişim noktasında meydana gelen kazada 24 BA 608 plakalı motosiklet sürücüsü ara yoldan gelen araca çarpması sonucunda ağır yaralandı.

Erzincan’da Binali Yıldırım Bulvarı üzerinde 729. ve 581 sokak kesişim noktasında meydana gelen kaza da 24 BA 608 plakalı Hasan Sivridaşlı idaresinde ki motosiklet, Mehmet Atilla (26) idaresinde ki 24 AJ 743 plakalı otomobille çarpıştı. 24 AJ 743 plakalı aracın karıştığı kazada otomobil sürücüsü Mehmet Atilla yara  almazken motosiklet sürücüsü Hasan Sivridaşlı ağır yaralı olarak 112 ekiplerince Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Eski medya çalışanı ve Erzincan Belediyesi personeli olan motosiklet sürücüsü Hasan Sivridaşlı için B rh negatif kan ihtiyacı duyuruları yapıldı. Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden hastanın durumuyla ilgili olarak ameliyata alındığı bilgisi verildi.

Diğer Haber

Ergan’da sömestir ve hafta sonu yoğunluğu

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Ergan Dağı Kış Sporları ve Doğa Turizm Merkezi’nde, yarıyıl tatilinin son gününde yoğunluk yaşandı. Her yıl …

Watch Dragon ball super