20 Kasım Salı , 2018

Özsoy, BYEGM Erzincan İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Haber: Eren Varlı

Özsöz Gazetesi Sahibi Gazeteci Yazar Kazım Erdem Özsoy, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Erzincan İl Müdürlüğü hizmet binasını ziyaret etti.

Ziyarette Özsoy’a Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel eşlik ederken ev sahipliğini Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Mehmet Akarca yaptı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yücel, Özsöz Gazetesi Sahibi Gazeteci Yazar Kazım Erdem Özsoy’un Erzincan’da gazeteciliğin duayenlerinden olduğunu dile getirdi.

Özsöz Gazetesi Sahibi Gazeteci Yazar Özsoy’a il müdürlüğünün yapacağı faaliyetlerinden bahseden Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Akarca, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Özsoy ise açıklamasında; “ Bu hizmetin Erzincan’a kazandırılmasında emeği geçen başta Başbakan Binali Yıldırım’a, zatı halinize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Erzincan İl Müdürlüğü’nün basın camiamıza ve Erzincan’ımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Diğer Haber

Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemek Bir Araya Gelindi

Haber: Eren Varlı Erzincan’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü münasebetiyle şehit yakınları ve …

Watch Dragon ball super